Kuchyně na míru

(+420) 604 777 227
1
Návrhář přijede
k Vám domů
2
Vypracuje 3D návrh
kuchyně ZDARMA
3
Zavoláme Vám

Nechte nám svoje telefonní číslo,
nejpozději následující pracovní den,
Vám zavoláme zpět.

Jméno a příjmení: *

Váš telefon: *

Váš email:

Město / obec:

 Jedině Kuchyně na míru může být kuchyní bez kompromisů.


Kuchyně na míru umožňují optimální využití pracovního prostoru a tím usnadňují práci v kuchyni. Výhodou při výběru materiálů a barev je opravdu široký sortiment dvířek, což umožňuje vysokou variabilitu vzhledu kuchyně a tím i originalitu. Nyní máme na výběr z široké nabídky 27 modelů kuchyní, 318 barev dveří, 49 úchytek a 500 kuchyňských modulů skříní.


Nabízíme komplexní servis, prakticky se nemusíte o nic starat, jen nám sdělíte své představy a my vše zajistíme od zaměření, přes návrh po realizaci a samozřejmě poskytujeme záruční a pozáruční servis.


Jsme si vědomi toho, že zařizovat kuchyni je časově náročnou záležitostí, proto vycházíme zákazníkům vstříc a přicházíme na trh s novou službou - mobilní kuchyňský návrhář. Tato služba Vám usnadní pořízení nové kuchyně a to tak, že my přijedeme za Vámi v domluveném čase a na místo, které Vám vyhovuje. Navrhujeme kuchyně na míru na základě profesionálního zaměření prostoru laserem a úhloměrem a přímo u Vás doma na místě vytvoříme 3D vizualizaci zobrazující reálnou podobu Vaší budoucí kuchyňské linky.


Pokud máte zájem sejít se s našimi návrháři v jednom z našich kuchyňských studiích je vhodné mít s sebou připraveny správné údaje pro realizaci kvalitního návrhu. Zde si můžete stáhnout návod, jak správně prostor zaměřit.