Moderní kuchyně

(+420) 604 777 227
1
Návrhář přijede
k Vám domů
2
Vypracuje 3D návrh
kuchyně ZDARMA
3
Zavoláme Vám

Nechte nám svoje telefonní číslo,
nejpozději následující pracovní den,
Vám zavoláme zpět.

Jméno a příjmení: *

Váš telefon: *

Váš email:

Město / obec:

 
Kuchyně byla vždy považována za pomyslné srdce domova. Nejinak je tomu i na začátku 21. století, kdy ze svého výsadního postavení moderní kuchyně nic neztratila. Spíše naopak. Věříme, že dnešní kuchyně je z hlediska designu i svých užitných vlastností živým organismem sama o sobě.
 

Nabídka kuchyní Gorenje v číslech:

  • 27 modelů kuchyní
  • 318 barev dveří
  • 49 typů úchytek
  • 500 modulů skříní

Moderní kuchyně je v současné době synonymem pro moderní design. Čisté linie, dokonale propracovaný systém umístění spotřebičů, elegantně řešené úchytky, otevírání dvířek u skříní atd. Cílem našeho snažení je propojení efektního designu s užitnými vlastnostmi kuchyně. Nalezení takového kompromisu je alfou a omegou naší práce.
 
Zaměření moderní kuchyně realizujeme bezplatně v reálném prostředí. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem a přímo na místě vypracujeme 3D vizualizaci kuchyňského prostoru. Předem tak optimalizujeme využití tohoto prostoru a vy tak zároveň získáte jasnou představu o finální podobě vaší kuchyně.

Na vývoji kuchyňských sestav Gorenje spolupracujeme s nejtalentovanějšími designéry z celého světa. Sledujeme současné moderní trendy, ale nekopírujeme je. Snažíme se naopak být těmi, kdo trendy v oblasti vývoje moderní kuchyně určuje. Posuďte sami, jestli se nám tento záměr daří realizovat v praxi!